V Spotkanie Rady
22 czerwca 2024 roku

Już po raz piąty w obecnej kadencji Rady Fundacji udało nam się spotkać w pełnym składzie, aby podsumować ostatnie półrocze i zaplanować kolejne. Tradycyjnie już postaramy się podzielić z Wami najistotniejszymi punktami z tego spotkania.

Podsumowanie pierwszego półrocza 2024 roku pozwoliło nam stwierdzić, że mamy za co dziękować dobremu Bogu. Za nami pierwszy Kongres "Odkryj małżeństwo". Pisaliśmy już szersze podsumowanie na naszym blogu, więc ograniczymy się tutaj do podziękowań wszystkim wolontariuszom, darczyńcom i naszym cudownym wstawiennikom. Chwała Panu za ten majowy weekend.

W maju, na zaproszenie KODR, spotkaliśmy się z duszpasterzami rodzin z całej Polski na corocznej konferencji w Konstancinie-Jeziorna. Była to dobra okazja, aby podzielić się w jaki sposób towarzyszymy w Misterogrande małżonkom na drodze ich powołania, opowiedzieć trochę o metodologii pracy. Postaramy się napisać dłuższą relację na blogu już niedługo. Ks. Robertowi, dyrektorowi KODRu, dziękujemy za zaproszenie.

Oprócz podsumowań, sporo czasu poświęciliśmy na drugie półrocze 2024 roku. Przed nami dużo pracy. Co mamy w planach?

Po pierwsze, adaptacja kolejnej książki ks. Renzo "Mówić kocham ciałem i duszą", jest już na finiszu. Planujemy wydać ją po wakacjach. Ponieważ temat jaki porusza może zainteresować wiele małżeństw i księży, chcielibyśmy zorganizować serię spotkań wydawniczych, połączonych z panelem dyskusyjnym.

Jesień to również czas rekolekcji "Oto Oblubieniec". W tym roku planujemy 3 edycje. Pierwsza w Olsztynie k/Częstochowy od 11-13 października. Druga, we współpracy z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej w Borzęcinie od 25-27 października. Ostatnia w Skrzatuszu, we współpracy z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej od 29 listopada do 1 grudnia. Szczegóły i zapisy po wakacjach.

Chcielibyśmy w Adwencie zorganizować kolejny Dzień skupienia oraz ruszyć z przygotowaniami na kolejny, Drugi Międzynarodowy Kongres "Odkryj małżeństwo".

W dzień Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Patrona Fundacji.
Św. Janie Chrzcicielu - módl się za nami!

V Spotkanie Rady
Andrzej Mleczko 24 czerwca, 2024
Udostępnij
Nasz blogi
Archiwizuj
IV spotkanie Rady Fundacji
13 stycznia 2024, Czmoń